Előadás a Születés hete programsorozat alkalmával

Kapcsolódás 3 irányba - magunkhoz, párunkhoz és gyermekünkhöz

Sokáig azt hittem, ha elég ügyes vagyok, akkor mindent meg tudok oldani egyedül.

Aztán lett egy gyerekem. Majd kettő.

És gyorsan kiderült, hogy az anyaság nem teljesítményprojekt.
Nem lehet jól menedzselni egy Excel-táblából és nem működik attól, hogy még jobban igyekszem.

Megtanított arra, hogy a segítségkérés nem gyengeség.
Hogy a kapcsolódás fontosabb, mint a kontroll.

És hogy a mentális jóllét nem luxus, hanem alap.

Coachként és gyermekcoachként ma már azt is látom, hogy amit a szülők magukkal hordoznak, azt a gyerekek is érzik.

Ezért örömmel készülök a következő előadásomra a Születés hete programsorozat meghívásából, ahol arról beszélünk: hogyan kapcsolódhatunk újra magunkhoz, a párunkhoz és a gyermekünkhöz.

Nem tökéletes családokra van szükség.

Hanem olyanokra, ahol van figyelem, megtartás és kapcsolódás.

Időpont: 2026.05. 07. 16:00
Helyszín: Százhalombatta, Hamvas Béla Városi Könyvtár

Várok mindenkit sok szeretettel!

Az esemény Facebook linkje:
https://facebook.com/events/s/szuletes-hete-szazhalombatta/1746769586306948/

Születés hete

Vélemény, hozzászólás?